четвер, 20 січня 2022 р.

Зустріч «Відчути красу»Надзвичайно інформативною була зустріч з Анною Бойко, яка відбулася 19 січня 2022 року в Центрі (Пункті) європейської інформації. Анна Бойко – відома полтавська перукарка-стилістка, організаторка благодійних проєктів, лауреатка премії «Людина року Полтавщини – 2019», володарка «Ордену Королеви Анни «Честь Вітчизни»» на срібній зірці та ордену  «Лідер України», а ще – справжня красуня і розумниця. Вона відразу вразила всіх своєю щирістю та відвертістю. Цілеспрямованості та працелюбності цієї маленької, тендітної полтавки можна лише позаздрити! Улюблена робота, цікаві проєкти, дружна родина – і водночас – постійне самовдосконалення, творчий пошук, підкорення нових вершин.

Учасницями заходу стали учениці І-ІІ курсів Полтавського професійно-технічного училища № 31 та Полтавського професійного ліцею сфери послуг, які навчаються за професією перукар. Оскільки зустріч відбувалася у форматі «жива бібліотека», то дівчата мали чудову можливість ставити гості запитання, отримати корисну інформацію. Анна Бойко розповідала про перші кроки в улюбленій професії, навчання в школі професійної перукарської майстерності В’ячеслава  Дюденка; відкривала секрети перукарського мистецтва; давала слушні поради щодо майбутньої роботи, вимог до стилю і поведінки перукаря, засобів догляду за волоссям. Цікавою для всіх присутніх була розповідь про соціальні проєкти Анни: «Віку немає» (для людей віком 55+), «Навчи мене жити» (для тих, хто поборов або бореться з онкозахворюванням), «Відчуй свою красу» (для незрячих людей) та «Серце особливої мами» (для матерів дітей з аутизмом).  

Зустрічі з такими людьми як Анна Бойко окрилюють; примушують замислитися над сенсом буття, переглянути власні життєві орієнтири та сконцентруватися на побудові і досягненні амбітних планів.

Захід підготувала і провела Тетяна Гусар, координаторка Центру (Пункту) європейської інформації.

 Центр (Пункт) європейської інформації висловлює вдячність колегам із відділу документів іноземними мовами за співпрацю.


Немає коментарів:

Дописати коментар