четвер, 16 травня 2024 р.

Бесіда-обговорення "Здорове життя по-європейські: традиції харчування"

16 травня 2024 року в Центрі європейської інформації в рамках циклу заходів до Дня Європи відбулася лекція-обговорення "Здорове життя по-європейськи: традиції харчування".


Спікеркою заходу виступила Яніна Хоменко, досвідчений нутриціолог, яка протягом багатьох років пропагує здоровий спосіб життя. Її щира зацікавленість у цій сфері, багатий досвід та активна позиція щодо залучення до здорового харчування не могли не зацікавити аудиторію. 

На лекцію завітали студентами Полтавського політехнічного фахового коледжу та місцева громадськість. Лекція пані Яніни була насичена корисною та цікавою інформацією. Вона не лише розкрила основні принципи здорового харчування в європейських країнах, а й поділилася власним досвідом переходу на збалансований раціон. Слухачі дізналися про те, які продукти харчування становлять основу європейської кухні, чому їм надається перевага, а також отримали цінні поради щодо того, як зробити свій раціон більш корисним та різноманітним. 

Увагу присутніх пані Яніна звернула на такі моменти:

•        У різних країнах Європи існують різні традиції харчування.

•        Деякі з найпоширеніших продуктів харчування в Європі включають хліб, сир, вино, м'ясо та овочі.

•        Європейці, як правило, їдять три рази на день: сніданок, обід і вечерю.

•        Перекуси також є поширеними, але вони, як правило, легкі та здорові.

•        Європейці вважають, що важливо їсти свіжу їжу сезонно.

•        Вони також цінують соціальний аспект харчування та часто їдять разом з родиною та друзями.

Яніна Хоменко не обмежувалася лише теоретичними знаннями. Вона щедро ділилася практичними лайфхаками, рецептами та ідеями, які легко можна втілити у життя.

Особливо жвавим стало обговорення, коли студенти мали змогу поставити свої запитання спікерці. Яніна Хоменко з радістю відповідала на них, даючи вичерпні та фахові відповіді.

Лекція-обговорення "Здорове життя по-європейські: традиції харчування" стала цікавим та корисним заходом для студентів полтавського політехнічного коледжу. Її проведення сприяло популяризації здорового способу життя серед молоді. 

Немає коментарів:

Дописати коментар