четвер, 21 липня 2022 р.

Клуб європейського кіно


  Вечір французького кіно

Хто не полюбляє переглядати час від часу французькі фільми: смішні та епатажні кінокомедії, мелодраматичні та карколомні трилери, зворушливі підліткові драми? От і 20 липня 2022 року у Клубі європейського кіно відбувся показ чуттєвої мелодрами «Ілюзія кохання».  

Авторка фільму Ніколь Гарсія – номінантка і лауреатка багатьох кінопремій за акторську гру та режисуру. Фільм «Ілюзія кохання» – справжнє дослідження кохання, яке повільно розвивається крізь роки. Але це також елегійна розповідь про вірність і терпіння – почуття, без яких неможливі щаслива любов і міцний шлюб. Мелодрама «Ілюзія кохання» інтригує зануренням в людську пристрасть, без якої життя здається бляклим, море – холодним, а шлюб – нещасним. Але Гарсія не просто розповідає історію нещасливого кохання жінки, яка прагне вибратися з цього замкнутого кола, вона тонко показує, як люди часто біжать за фантазією, не замислюючись і змінюючи на неї все те справжнє, що у них вже є. 

У фільмі задіяна пара зіркових французьких акторів – Маріон Котіяр та Луї Гаррель. Котіяр вкотре демонструє свій драматичний талант, зігравши надломлену, крихку людину, яка заплуталася у почуттях та бажаннях. Висока, статна, красива акторка випромінює непогамовану сексуальність та жагу любовних почуттів. Натомість новітня зірка Луї Гаррель, з його декадентною вродою, отримав менш драматичну роль, проте прекрасно зобразив романтичний образ мужнього офіцера, який так вабить чутливих та самотніх жінок. 

Фільм сподобався всім присутнім. Після перегляду тривалий час глядачі обговорювали оригінальний сюжет стрічки, вражаючу історію кохання, яку розповіли актори. Зацікавлення викликала розповідь Тетяни Гусар, координаторки Центру (Пункту) європейської інформації, про  місце пристрасті в житті Маріон Котіяр, роль кіномистецтва в родині Луї Гарреля. 

Немає коментарів:

Дописати коментар