середа, 27 жовтня 2021 р.

Клуб європейського кіно

 Перегляд та обговорення мелодрами 

«Буремний перевал» (1992)


    27 жовтня 2021 року у Клубі європейського кіно відбулися перегляд та обговорення мелодрами «Буремний перевал» (1992). Стрічка знята за однойменним  романом відомої англійської письменниці Емілі Бронте. Цю книгу називають найпрекраснішою та найжорстокішою історією кохання.

    Тетяна Гусар, координаторка Центру (Пункту) європейської інформації, підготувала для присутніх  цікаву розповідь про акторів та книжкову виставку «Зіркові історії».

     Готична драма, яка неодноразово втілювалася на екрані, розповідає історію двох поколінь сімейних кланів Ерншоу і Лінтон, про фатальне кохання головних героїв – Хіткліфа і Кеті. «Буремний перевал» – це фільм не лише про кохання і помсту, це стрічка про владу чоловіків і безпорадність жінок, про вражаючу зраду і заздрість, про вічну боротьбу добра зі злом. Фільм вражає своєрідним йоркширським колоритом: вкритими вересом пагорбами, важким дощовим повітрям, поривами пронизливого вітру, болотними пустками, а ще приголомшує атмосферою трагічності і приреченості. Кінокартина захоплює грою акторів – виконавців головних ролей – незрівнянного Ральфа Файнса та неповторної Жюльєт Бінош. Зірки європейського кіно блискуче втілили на екрані образи закоханих. 

    По завершенні перегляду відбулося жваве обговорення. Фільм «Буремний перевал» отримав якнайкращі відгуки поціновувачів хорошого кіно.


Немає коментарів:

Дописати коментар