понеділок, 11 листопада 2019 р.

ТОЛЕРАНТНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ


Четвертий рік поспіль у Центрі європейської інформації відзначають Міжнародний день терпимості (толерантності), який був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
Ще з біблійних часів відомо, що довготерпеливий краще хороброго, і пануючий над собою самим, ліпший від завойовника міста;  про це написано в Притчах Соломонових, глава 16, вірш 32.
Терпимість – якість, що має бути притаманна сучасній людині. Сьогодення дозволяє нам розширювати горизонти: подорожувати, пізнавати культуру та традиції інших народів, жити і працювати в будь-якій точці нашої планети. І тільки толерантна людина може швидко і безболісно адаптуватися до нових умов, запозичувати краще і ділитися своїм життєвим досвідом.

Цього року учасниками години толерантності «Толерантність на кожен день», яка відбулася 11 листопада, стали студенти групи 212, що навчаються на лікувальному відділенні Полтавського базового медичного коледжу.
Учасники години толерантності знайомилися з проявами толерантності у різних сферах діяльності. Обговорюючи тематичні відеоролики та беручи участь в інтерактивних вправах «Асоціації», «Кошик яблук», «Знайди схоже в різному» тощо, студенти дійшли висновку, що толерантність – це не просто поступливість, а активна життєва позиція. Вона допомагає зберігати добрі стосунки з оточуючими й водночас володіти ситуацією.
Немає коментарів:

Дописати коментар