четвер, 1 липня 2021 р.

Книжкова виставка-інформація 

«Цікаві факти про Бельгію»
    До Національного дня Королівства Бельгії – політичного центру Європи та однієї з найбільш забезпечених країн світу – в Центрі (Пункті) європейської інформації відділу обслуговування користувачів розгорнуто книжкову виставку-інформацію «Цікаві факти про Бельгію».
     Щорічно, 21 липня відзначається головне свято країни – Національний день Королівства Бельгії. Бельгія – невеличка європейська держава – є не лише політичним центром Європейського Союзу (тут розташовані Європарламент, Єврокомісія і штаб-квартира НАТО), а також втіленням справжньої казки, яка ожила в нашій реальності. Середньовічна архітектура міст і чарівні ландшафти сільської місцевості, романтичні замки і шикарні маєтки, чудові пляжі і вишукані бальнеологічні курорти, знаменита бельгійська кухня і запаморочливий шоколад. Бельгійський фольклор, що передається з покоління в покоління, відомий, шанований, в багатьох випадках законодавчо закріплений та визнаний ЮНЕСКО як шедевр усної та нематеріальної спадщини людства. Бельгія є країною джазових музикантів та батьківщиною Адольфа Сакса, винахідника інструменту, названого на його честь, саксофона. Країна гурманів і адреналіну, неймовірно цікавого і різноманітного дозвілля, захоплюючих детективних романів і феєричних фестивалів.
     Про таємниці історії та реалії сьогодення однієї з найунікальніших країн Європейського Союзу – Бельгії – можна дізнатись з матеріалів, представлених на книжковій виставці-інформації «Цікаві факти про Бельгію». Виставка діятиме з 1 по 31 липня 2021 року.
     Книжкову експозицію підготувала Юлія Горюн, бібліотекарка І категорії відділу обслуговування користувачів.


Немає коментарів:

Дописати коментар